3Hosting.pl

3Hosting.pl

3hosting.pl opinie

Rok powstania: 2023
WeNet Group S.A.
Postępu 14A,
02-676 Warszawa

3Hosting technologie

3Hosting.pl to nowa marka hostingowa z grupy WeNet Groupe w skład której wchodzi również znany polski kreator stron Webwavecms oraz inne firmy z domeny IT. Warto wspomnieć, że spółka WeNet powstała jeszcze w latach 90-tych.

3Hosting.pl oferuje hosting na szybkich dyskach SDD NVMe niezależnie jaki pakiet wykupimy. Hosting jest wspierany przez technologię AI (sztuczna inteligencja). Firma chwali się dostępnością na poziomie 99,9 %, a ich serwery są na dyskach DELL i procesorach Intela. Serwerownia marki to Data Center 3S.  Hosting w 3hosting posiada rozbudowane narzędzia analitycznie, które pozwolą monitorować twoją witrynę, sprawdzać statystyki oraz optymalizację stronę www pod kątem SEO. AI ma wspomagać wydajności, a także pomagać i podpowiadać w rozwiązywanie problemów. W 3Hosting.pl mamy pełen wachlarz zabezpieczeń takich jak: AntyDDoS czy Web Application Firewall. Marka podkreśla też prostotę w zarządzaniu kontem www, oferuję system Plug&Pay.

Oferta 3Hosting.pl

W ofercie 3Hosting.pl znajdziemy wyłącznie hosting oraz domeny. Nie znajdziemy tam hostingu VPS czy serwerów dedykowanych. W zamian mamy do wyboru naprawdę mocne konta www, które z powodzeniem mogą zastąpić Hosting VPS. Ceny zaczynają się od 150 zł netto. Pakiet ten oferuje 50 GB przestrzeni dyskowej 20 baz danych i tyle samo kont FTP. Pozostałe parametry są „bez limitu”. Dostajemy także certyfikat SSL gratis. Hosting wyróżnia pojemnością, i tak w kolejnych pakietach mamy 100 GB/200GB oraz w najdroższym bagatela 1000 GB na dyskach SSD. Na plus są także backupy, które się wykonywane codziennie, 7 dni w tygodniu.

Wybrane parametry wykorzystanie zasobów w 3hosting.pl

  • Maksymalne chwilowe wykorzystanie rdzenia CPU to 35% (zależne od planu hostingowego).
  • Maksymalne średnie wykorzystanie rdzenia CPU to 5%.
  • Maksymalna chwilowa konsumpcja pamięci operacyjnej RAM to 1 GB (zależne od planu hostingowego).
  • Liczba jednoczesnych procesów nie powinna przekraczać 15.
  • Ilość otwartych plików nie może przekraczać 64
  • Maksymalna łączna ilość plików to 300 000
  • Maksymalna wielkość pojedynczej bazy danych to 1 GB

Hosting 3Hosting.pl na pewno przyciąga ofertą domen. Cena odnowienia domeny .pl to jedyne 50 zł netto, co jest jedną z najlepszych ofert na rynku. Pytanie zawsze jest takie, czy jako nowa marka utrzyma te ceny przez dłuższy czas?

3hosting oferta

Sprawdź ofertę 3Hosting.pl >>>

Zobacz także: >> Smarthost.pl

Rating: 4.9/5. From 8 votes.
Please wait...

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *