Cyberfolks wchłania również Hekko.pl

cyberfolks

Stało się! Dwie legendarne marki hostingowe przestały istnieć. Mowa oczywiście o linuxpl.com oraz hekko.pl. Żywot tej pierwszej zakończył w kwietniu 2020 r. a tej drugiej 2 listopada 2020 r. Po kilkunastu latach obie marki połączyły się w Cyberfolks.pl, nowy brand stworzony przez nowego właściciela, grupę H88. Po połączeniu, Cyberfolks.pl jest trzecią firmą hostingową na polskim rynku tuż za home.pl i nazwa.pl. Choć cała grupa H88, mająca w swoim portfolio kilkanaście marek hostingowych, być może jest już liderem. Linuxpl.com i Hekko.pl to do tej pory największe i najbardziej znany firmy, ale w cyberfolks weszły również kilka niszowych marek jak; ionic.pl, webhost.pl, biznes-host.pl i na tym może się nie skończyć. Zapewne H88 będzie chciało połączyć z cyberfolks.pl kolejne znane marki m.in superhost.pl czy kei.pl.

Według komunikatów, dotychczasowi klienci hekko.pl nie powinni mieć problemów związanych z przebrandowieniem się ich firmy. Wszystkie pakiety hostingowe zakupione w hekko.pl mają pozostać bez zmian, zarówno jeżeli chodzi o cenę jak i parametry. Hasła i loginy do kont również pozostaję identyczne i będą dostępne na tych samych serwerach. Dodatkowe profity marki Cyberfolks to m.in bezpłatne audytowanie strony oraz pomoc 7 dni w tygodniu w godzinach 8-24 (mailowo), oraz telefonicznie od 8 do 20 (w dni powszednie).

Nowi starzy klienci hekko.pl i linuxpl.com będą mogli polecać usługi w o wiele atrakcyjniejszym programie partnerski. Stawki to 50 zł za polecenie hostingu oraz 10% od wartości przedłużenia konta. PP są objęte wyłącznie usługi hostingowe w tym hosting Prestasho i hosting WordPress, natomiast usługi w postaci serwerów dedykowanych VPS czy domen, na chwile obecną nie są objęte programem partnerskim.

 

Sprawdź ofertę Cyberfolks.pl >>>

 

 

Rating: 4.5/5. From 1 vote.
Please wait...

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *