Cyberfolks.pl

cyberfolks

Dane firmy:
Cyberfolks.pl ( dawniej Linuxpl.com)
H88 S.A. z siedzibą w Poznaniu,
Franklina Roosevelta 22,
60-829 Poznań,
NIP: 7822622168
REGON: 364261632
KRS: 0000612359
e-mail: wsparcie@cyberfolks.pl

 

Marka CyberFolks powstała w 2020 r. i jest kontynuacją jednej z największych i najstarszych polskich marek hostingowych; linuxpl.com. Linuxpl.com z kolei, powstała w 2002 r. i przez lata była jedną i najpopularniejszych i najczęściej polecanych firm hostingowych w Polsce. Wyrobiła renomę i miano solidnej i rzetelnej firmy, i podtrzymanie tej renomy deklarują również nowi właściciele marki, czyli H88. Cyberfolks.pl stawia na bliską współpracę ze swoimi klientami, dając im wiele nowoczesnych rozwiązań oraz niezawodne serwery. Znajdziemy tam ofertę dla profesjonalistów jak i dla amatorów zakładania stron www.  Oferta firmy obejmuje przede wszystkim usługi hostingowe, ale także udostępnianie i obsługę serwerów dedykowanych oraz serwerów VPS, oraz oczywiście rejestrację domen internetowych, w tym tych z certyfikatem bezpieczeństwa SSL. W pakietach hostingowych znajdziemy ułatwiające rozwiązania dla początkujących jak kreator stron, automatyczną instalator aplikacji czy hosting pod WordPressa.

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to kolejne hasło, którym firma często się posługuje. I trzeba przyznać, że nie jest to hasło naciągane, bo chociażby backupy plików są przechowywane aż 28 dni, co jest jednym z najlepszych wyników na rynku. Cyberfolks ponadto oferuje  darmowy certyfikat SSL Let’s Encrypt dla każdego konta hostingowego. Oczywiście mamy skanowanie antywirusowe naszej poczty poczty oraz inne zabezpieczenia jak AntyDDoS, WAF czy też system DNS Antycast.

Sprzęt i infrastruktura

Cyberfolks.pl dysponuje sprzętem najwyższej jakości. Priorytetem jest szybkość i niezawodność, i do spełnienia tych warunków stosują nowoczesne rozwiązania przyśpieszające ładowanie się stron. Do swojej dyspozycji ma łącza o przepustowości sumarycznej 100 Gbit, obsługują je światłowody do kilkunastu providerów. Klienci mogą wybierać spośród różnej wielkości pakietów od 2 do nawet 150 GB pojemności. Konta hostingowe znajdują się na ponad 100 serwerach z procesorami Xeon i Intel 7. Bazy danych Cyberfolks znajdują się na osobnych serwerach SSD i SAS, co gwarantuje bezpieczeństwo danych o raz szybkość działania hostingu. Do ich dyspozycji jest panel klienta, a także czternastodniowy okres testowy bez żadnych opłat.

Support

Firma Cyberfolks chce się wyróżniać bardzo dobrze rozbudowanym supportem, chwaląc się na swojej stronie średnim czasem odpowiedzi na maila, wynoszącym zaledwie 6 min 26 s ! Czyli można zaryzykować stwierdzenie, że odpowiedzi na pytanie i rozwiązanie problemów użytkownicy poszczególnych usług dostają niemal natychmiast, co nie jest regułą w tej branży. Jeżeli zdecydujemy się na zakup hostingu, przeniesienie strony www dostaniemy w gratisie.

 

W swojej ofercie posiada:

  • Pakiety hostingowe w cenach od 5 GB do aż 300 GB pojemności, od 183, 27 zł
  • Domeny: .pl – 121,77 zł
  • Serwery VPS,
  • Serwery dedykowane SSD
  • Hosting Reseller
  • Certyfikaty SSL w tym darmowy Let’s Encrypt w każdym pakiecie
  • Pozycjonowanie
  • E-Marketing
  • Audyty strony www

Kod rabatowy: 2159-ONCR-NMF7

Sprawdź ofertą Cyberfolks.pl >>>

 

*Podane ceny są cenami brutto i mogą nie być aktualne.

Rating: 1.8/5. From 20 votes.
Please wait...

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *