dhosting.pl

Dane firmy:
dhosting.pl Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 81
02-001 Warszawa
NIP: 7010198361
Regon: 141998822
KRS: 0000336780
Rok założenia: 2002

Dhosting.pl to firma z długim doświadczeniem i nowatorskim podejściem do hostingu. Firma wyróżnia się na tle innych także dobrym supportem i indywidualnym podejściem do klienta. Firma dhosting.pl stawia na realny kontakt z klientem i wsłuchiwanie się w jego potrzeby. Pracuje w niej jedynie 20 pracowników, którzy doskonale uzupełniają się wzajemnie i potrafią podejść indywidualnie do każdego klienta bez korporacyjnego zadęcia i biurokracji. Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy alejach Jerozolimskich.

Z usług firmy korzystają nie tylko klienci indywidualni i małe firmy, ale także duże i średnie przedsiębiorstwa oraz instytucje samorządowe, agencje reklamowe i sklepy internetowe o zasięgu międzynarodowym. Misją firmy jest świadczenie usług hostingowych na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowych technologii.

Technologie

Oryginalnym i nowatorskim projektem firmy dhosting.pl jest elastyczny web hosting z automatycznym skalowaniem serwera, który można całkowicie za darmo testować przez 14 dni po założeniu konta na stronie dhosting.pl. Hosting ma być tak zarządzany, by każdy klient mógł sam dopasować parametry do swoich potrzeb, to połączenie hostingu współdzielonego z chmurą obliczeniową bez szkody dla obydwu.

W celu łatwiejszego zarządzania hostingiem dla klientów firmy został stworzony specjalny panel hostingowy – dPanel, który może być obsługiwany także przez urządzenia mobilne. Wszystkie usługi firmy charakteryzuje łatwość obsługi, proste rozwiązania i świetne parametry – w ramach podstawowego pakietu usług można otrzymać nawet 1GHz CPU, czyli dwa razy więcej niż w tradycyjnym hostingu! Atrakcyjny jest także sposób rozliczania web hostingu, który wykorzystuje system godzinowy, a także automatyczne skalowanie zasobów, które powiększane są wraz z potrzebami klienta.

Oferta:

 • hosting stron SSD
 • domeny internetowe
 • serwery www
 • serwery VPS
 • serwery dedykowane z procesorami ATOM lub XEON
 • serwery dedykowane typu BLADE
 • certyfikaty SSL

Cennik:

Ceny usług w dhosting.pl są elastyczna w zależności jak skonfigurujemy swój plan hostingowy i jakie zapotrzebowanie będzie miał nasz projekt. I tak przykładowy pakiet 50 GB SSD z liczbą do 100 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie, z użyciem procesora 1 GHz CPU i pamięci 1 GB RAM, kosztuje 246 zł brutto za rok. Natomiast cena odnowienia domeny .pl w dhosting to koszt 92,50 zł brutto.

Sprawdź ofertę dhosting.pl –>>
Rating: 3.7/5. From 13 votes.
Please wait...

Post Author: admin

1 thought on “dhosting.pl

  NiloGrap

  (06/10/2019 - 14:06)

  Powiem prosto, zajebisty! Jestem super happy, że na nich trafiłem. Przeniosłem do nich spore forym z Nazwy (tak tak, wiem) i po prostu petarda! Dużo mi daje automatyczne skalowanie i wsparcie dla LSCache, wydajność, ale gdy do tego dorzuci się jeszcze dobrze zintegrowany Cloudflare, to ma się połączenie prawie doskonałe. Chwalę sobie też dobre zaplecze techniczne i świetne wsparcie. Nie zawsze są w stanie mi pomóc, a jestem dość wymagający, ale w większości przypadków sprawdzają się świetnie. Zalecam przetestować i przekonać się samemu. 🙂

  Rating: 5.0/5. From 1 vote.
  Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *