Hosting – Najlepsze programy partnerskie

Hosting Programy Partnerskie

hosting programy afiliacyjne

Programy partnerskie firm hostingowych uchodzą za jedne z atrakcyjniejszych. Większość firm oferująca usługi hostingowe, sprzedaż domen czy też kreatorów stron, umożliwiają zarabianie na polecaniu tychże usług. Afiliacja to korzyść dla obu stron, firmy nie muszą wydawać ogromnych środków na reklamę, gdyż o to dbają partnerzy. Prowizje sięgają kilkudziesięciu procent, a ta może być „wieczna” dając możliwość pasywnego dochodu. A programy partnerskie z wieczną prowizją i dochodem pasywnym to mokry sen każdego partnera i osób chcących zarabiać na afiliacji. Dla jasności wieczna prowizja polega na tym, że czerpiemy zyski z raz poleconego klienta, dopóty dopóki ten korzysta z usług danej firmy i co rok przedłuża wykupiony hosting, serwer czy domenę.  Najczęściej prowizja jest procentowa, ale nie zawsze, gdyż czasem to konkretna kwota uzależniona od poleconego planu.

Hosting – najlepsze Programy Partnerskie

Ale do rzeczy, oto firmy hostingowe i pokrewne oferujące najlepsze programy partnerskie:

Home.pl – Marka oferuje jeden z najbardziej rozbudowanych programów partnerskich, a sieć afiliacyjna, która obsługuje ten program to netsalesmedia.pl Mamy tam cały wachlarz narzędzi do promocji w pełnymi statystykami naszych działań reklamowych. Sama firma home.pl ma w swojej ofercie tak wiele usług, że ciężko pokrótce je opisać. W home.pl znajdziemy także wieczną prowizję. Możemy polecać hosting, serwery VPS, domeny, kreator stron, e-sklep ( platforma do zakładania sklepu), certyfikaty SSL czy oprogramowanie. Z racji, że ceny w home.pl nie należą do najtańszych, to nasze zyski także mogę być spore. Prowizje w home.pl wynoszą od 4% do 20%. Prowizje za polecenie hostingu czy kreatora stron to 20%, za e-sklep 10%.

Cyberfolks.pl – Czołowa Polska firma hostingowa oferuje 50 zł za pierwszy zakup oraz 10% za odnowienie usługi

Hosting programy partnerskie z wieczną prowizją

Hostido.plhostido to jeden z lepszych programów afiliacyjnych. Oferuje trzy stopnie prowizyjne oraz wieczną prowizję

 • w pierwszym do 10 poleceń prowizja za pierwszy zakup to 20% , odnowienie zaś 10%
 • drugi stopień od 11 do 50 poleń, prowizja to 30%, odnowienie 15%
 • trzeci stopień powyżej 50 poleceń, prowizja 50 %, odnowienie 20%

Seohost.pl – marka hostingowa oferująca atrakcyjne stawki za polecenie z wieczną prowizją. Wysokość prowizji również jest uzależniona od ilości zwerbowanych klientów.

 • pierwszy poziom (do 9 klientów) – 25%, odnowienie 15%
 • drugi poziom 30% (od 19 klientów) – 30%, odnowienie 15%
 • trzeci poziom 40% ( od 20 klientów) – 35%, odnowienie 20%
 • czwarty poziom (od 50 klientów) – 40%, odnowienie 25%

Kylos.pl – to znana od lat firma hostingowa. Jej program afiliacyjny ma także cztery poziomy:

 • pierwszy poziom (do 15 klientów) – 20% za rejestrację, 10% za odnowienie
 • drugi poziom (od 15 klientów) – 25% za rejestrację, 15% za odnowienie
 • trzeci poziom (od 25 klientów) – 30% za rejestrację, 15% za odnowienie
 • czwarty poziom (od 50 klientów) – 35% za rejestrację, 20% za odnowienie

JCHost.pl – znana marka hostingowa świadcząca niedrogie usługi hostingowe. Charakteryzuje się dużą lecz jednorazową prowizją wynoszącą 50% wartości zakupionej usługi

Hostovita.pl – Program partnerski tej firmy proponuje stałe stawki za zakup konkretnego pakietu. Prowizje te zaczynają się od 57,6 zł przy najtańszym planie i kończą się na 107,7 zł przy najdroższym. Za polecenie serwerów VPS wynagrodzenie sięga blisko 200 zł. Mamy tu jak u większości, prowizję dożywotnią.

 

 

Kreatory stron –  programy partnerskie

Webwavecms.com – Polska marka oferująca kreator stron www.  Firma oferuje 30% prowizji od pierwszej rejestracji i przedłużenie usługi. Webwavecms ma też prowizję drugiego stopnia tj. od poleconego poleconego, wynosi ona 20%.

Wix.com – znana międzynarodowa marka oferująca kreator stron oraz możliwość założenia sklepu www. W Wix otrzymujemy jednorazową prowizję za polecenie klienta w wysokości 100$.

Webnode.pl – kreator stron internetowych, oferujący 100$ za polecenie nowego klienta

Site123.pl – kolejny kreator stron z programem partnerski. W Site123 otrzymujemy stawkę od poleconego planu wynoszącą od 135$ do nawet 420$. Jest to marka międzynarodowa zatem płaci w dolarach

Platformy sklepowe Programy partnerskie

Redcart.pl – Platforma sklepowa oferująca program partnerski w wysokości 20% od polecenia usługi sklepu internetowego.

E-sklep w home.pl – wspominany wcześniej marka, które oferuje aplikację sklepu www (e-sklep). Prowizja jest wieczna i wynosi 20 % – 30%

Selly.pl – platforma do zakładania sklepu internetowego oferująca program partnerski z 10% prowizją.

Sote.pl – platforma do zakładanie i prowadzenia sklepu www, oferuje program partnerski z 10% prowizją za polecenie.

Hosting programy partnerskie – Podsumowanie

Wybór jednej firmy hostingowej do polecania wcale nie jest proste. Wybierając program partnerski z drogim hostingiem mamy większe prowizje, jednak trzeba brać pod uwagę, że klienci rzadziej mogą decydować na zakup hostingu czy innej usługi w wysokiej cenie. Bardziej skłonni są do wybierania tańszych ofert, w tym wypadku możemy zarobić mniej za polecenie danej firmy, ale polecić więcej osób. W mojej opinii warto również polecać hosting z dobrymi parametrami i opiniami. Polecanie słabych usług dla zysku nie jest moralne, choć jestem świadom, że dla wielu to żaden argument. Trzeba też brać pod uwagę długość pliku cookie. Czas trwania pliku cookie, czyli czasu po kliknięciu w link, po którym klient wykupi usługę, a prowizja zostanie naliczona. Ten czas jest bardzo różny, wynosi od 14 dni nawet do kilku miesięcy. Trzeba też uważać, bo nie wszystkie firmy hostingowe dają możliwość wypłaty środków z programu partnerskiego, niekiedy zarobione pieniądze możemy przeznaczyć wyłącznie na opłacenie usług w tejże firmie. Również, nie każda marka hostingowa umożliwia wypłatę środków dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Nie każda firma samodzielnie obsługuje program partnerski, niekiedy działa w jakieś sieci afiliacyjnej i aby polecać daną usługę należy zarejestrować się na danej platformie afiliacyjnej ( takie firmy to np. home.pl, nazwa.pl). Znasz dobre programy partnerskie firm hostingowych? Daj znać w komentarzu!

 

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *