Hostinghouse.pl

Dane firmy:

IMAGINIO Sp. z o. o.
ul. Partyzantów 17/2A
75-411 Koszalin
KRS: 0000427463
Regon: 321251162
NIP: 6692517454

Banner hostinghouse

O firmie Hostinghouse.pl

Marka HostingHouse.p, jako marka hostingowa powstała w 2012 r. Głównym celem tej marki było zaoferowanie bardzo taniego hostingu. I tak dzięki udanej akcji marketingowej, w zasadzie stała się synonimem tanich małych kont hostingowych. Marka była i jest skupiona głównie na ofercie hostingowej i hostingu SEO, z czasem poszerzając ofertę do serwerów VPS. W wachlarzu usług nie posiadają jednak serwerów dedykowanych.  W hostinghouse.pl można nabyć także domeny czy tanie certyfikaty SSL.

Firma szczyci się 20 tys. klientów i obsługą 7 tys. serwerów wirtualnych. Hostinghouse może także pochwalić się 10 tys. zarejestrowanych domen, co plasuje ich na 27 miejscu w rankingu TOP100 WHT.

Technologie

Serwerownie hostinghouse.pl znajdują się w Olsztyńskim Sprint Data Center z dostępnością usług na poziomie 99,5%. Natomiast konta SEO korzystają głownie z serwerów OVH.

Trzeba przyznać, że z początku zdarzały się problemy z dostępnością i szybkością. Zbyt wiele kont upchanych na jeden serwer, jednak z czasem problemy te zostały zniwelowane. Marka w tym momencie oferuje hosting na szybkich dyskach SSD oraz „izolację użytkowników” co ma sprawiać, że jeden klient nie zużywają zasobów innych użytkowników.

 

Oferta:

  • Hosting www od 36,90 zł /rok
  • Hosting SSD od 49,20 zł /rok
  • Serwery VPS od 60,27 zł/ miesiąc
  • Hosting SEO od 98,39 zł/rok
  • Wszystkie usługi wraz z serwerami VPS, posiadają panel DirectAdmin
  • Cena odnowienia domeny .pl 84,87 zł

*Podane ceny są cenami brutto

hostinghouse.pl oferta

Sprawdź ofertę

No votes yet.
Please wait...

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *