IDHosting.pl

Dane firmy:

Właścicielem marki IDHosting jest firma IntegraDesign.

IntegraDesign Mariusz Barczyk
al. Niepodległości 48/40
42-216 Częstochowa
NIP: 949-191-22-05
REGON: 240533147
Adres email: bok@idhosting.pl
Rok założenia: 2008

 

 • Idhosting od lat cieszy się pozytywną opinię klientów co pozwoliło tej marce na tak duży rozwój i jakość oferowanych usług
 • Idhosting to profesjonalne konta hostingowe, serwery dedykowane, skrzynki pocztowe i wiele innych usług.
 • Idhosting oferuje hosting SSD, szybszy i bezpieczniejszy od standardowego HDD, który jest stosowany przez większość firm
 • Cena od 99 zł za 20 GB SSD

 

O IDHosting

IDHosting.pl to serwis działający w branży hostingowej na polskim rynku od 2007 roku. Oferta zawiera usługi hostingu, poczty internetowej, rejestracji domen oraz certyfikatów SSL. Wszystkie usługi uruchamiane są na serwerach, które są własnością firmy i które fizycznie znajdują się w ich Centrum Danych.

Infrastruktura

IDHosting korzysta z bezpośrednich styków z największymi sieciami w Polsce. W momencie awarii u któregokolwiek z dostawców łącz bądź transmisji danych klienci nie odczują żadnych niedogodności. Centrum danych wyposażone jest w instalację, która zapewnia ciągłość dostaw energii (przyłącze zapasowe, zasilacze UPS, agregat prądotwórczy).

Wydajność

Infrastruktura serwerowa firmy opiera się o serwery profesjonalnych firm takich jak IBM, HP, Dell i Lenovo. Ich nieprzerwaną pracę zapewnia niezawodne zaplecze/infrastruktura oraz stały nadzór administratorów, którzy zapewniają szybką reakcję na jakiekolwiek zgłoszenie o nieprawidłowościach.

Bezpieczeństwo

Decydując się na usługi IDHosting.pl wybierasz pewnego i stabilnego partnera dla którego bezpieczeństwo danych klientów jest sprawą priorytetową. Centrum danych, w którym znajdują się serwery objęte jest stałym nadzorem oraz monitoringiem. Wszystkie dane przechowywane są na macierzach RAID, które znajdują się pod stałą kontrolą. Nadmiarowy system klimatyzacji oraz zaopatrzenia w energię zapewnia odpowiednie warunki środowiskowe oraz ciągłość zasilania.

W swojej ofercie posiada:

 • Hosting www SSD : od 20 GB do 150 GB (od 99 zł do 279 zł/rok)
 • Serwery VPS : od 29 zł/mc do 79 zł/mc
 • Serwery dedykowane na procesorach Intela : od 79 zł/mc do 329 zł/mc
 • Domeny: cena odnowienia domeny.pl – 79 zł

 

Rating: 3.4/5. From 22 votes.
Please wait...

Post Author: admin

2 thoughts on “IDHosting.pl

  Wojciech

  (11/26/2018 - 13:05)

  Hosting w którym właściciel odpowiada jak robot.
  Hosting działa nieprawidłowo, nie ma możliwości uruchomienia nawet instalatora sklepu (wykonaliśmy kilkanaście instalacji sklepów u konkurencji).
  Oferta myląca jeżeli chodzi o przetestowanie sklepu.
  Nie polecam. Usługa na zerowym poziomie – utrudniają jak tylko mogą. Stracony czas i pieniądze bo nie możemy ich odzyskać. Uwaga pozostałe przychylne komentarze to osoby/znajomi firmy (można poczytać komentarze na forach, że sami sobie je wystawiają).

  Rating: 2.2/5. From 413 votes.
  Please wait...

  Użytkownik

  (12/13/2020 - 16:06)

  Jak chcesz mieć dziennie że 200 mieli spam to brać
  Pieniędzy nie oddali chociaż oferują syf a nie hosting

  Rating: 0.5/5. From 1 vote.
  Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *