Kylos.pl

kylos.pl opinie

Dane firmy:

Kylos Sp. z o. o.
Adres: ul. Wróblewskiego, 18
93-578 Łódź
Regon: 100635787
KRS: 0000496957
Rok założenia: 2003

O firmie kylos.pl

Kylos.pl to znana od lat polska marka hostingowa. Co prawda nie jest jakimś gigantem, ale też nie należy do najmniejszych. Z ponad 13 tys. zarejestrowanych domen, posiada 0,5 % udziału rynkowego co plasuje ją na około 20 miejscu na polskim rynku usług hostingowych (dane wht.pl). Powstała z inicjatywy studentów Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Kylos.pl posiada dość ugruntowaną pozycję na polskim rynku hostingowym i cieszy się zaufaniem klientów.

Kylos.pl posiada bardzo ciekawą ofertę i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Czynniki przemawiające za tą firmą, to atrakcyjne ceny m.in hosting od 49 zł, oraz szeroki wachlarz bardziej profesjonalnych usług jak serwery VPS i dedykowane. Na uwagę zasługuje także bogata oferta serwerów VPS i serwerów dedykowanych. Te pierwsze są na dyskach SSD, natomiast w „dedykach” mamy szeroki wybór rodzaju dysku jak i modelu procesora. W kylos.pl możemy oczywiście zarejestrować domenę, czy też wykupi certyfikat SSL. Kylos.pl oferuje także popularną chmurę, hosting Reseller oraz dostęp do AWS ( Amazon Web Services) , czyli najpopularniejszą na świecie chmurę komputerową oferowaną przez Amazon, którego kylos.pl jest oficjalnym partnerem.

 

Dane techniczne i infrastruktura

Początkowo kylos.pl korzystał z centrów danych w Niemczech i USA. rozwój marki sprawił, że w 2008 r. uruchomiła ona własną serwerownię w Łodzi. To sprawia, że Kylos Data Center posiada niezależną infrastrukturę, gwarantującą bezpieczeństwo i najwyższą jakość dostarczanych usług. Na stronie firmy można przeczytać, że stale rozbudowują swoje centrum danych i poszerzają ofertę dostosowując się do nowoczesnych wymagań rynku oraz to, że można liczyć na wsparcie techniczne 24 h/dobę 7 dni w tygodniu. W marce kylos.pl znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo oraz zwiększających funkcjonalność usług.

Oferta:

  • Hosting www – 4 warianty pakietowe od 49 zł(1 GB) do 299 zł(100 GB) za rok.
  • Serwery VPS SSD– 4 warianty pakietowe od 49 zł do 129 zł miesięcznie
  • Serwery dedykowane – od 199 zł do 349 zł (AMD), oraz od 449 do 699 zł SSD( Intel)
  • Domeny – cena odnowienia domeny .pl 97,17 zł, domen globalnych 57,81 zł
  • Certyfikaty SSL –marki Rapid, GeoTrust, Symatec
  • Hosting Resseler w cenach od 10 zł/mc
  • Dostęp do Amazon Web Services (AWS)
  • Serwer Cloud(chmura) – cena od 52 zł/mc
  • Program partnerski – 10 % prowizji za sprzedaż oraz odnowienie usługi

 

Sprawdź ofertę Kylos.pl ->>

 

 

Rating: 2.6/5. From 7 votes.
Please wait...

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *